Klient z oferii
 Polecam tego wykonawcę, dokończył mi stronę, kilka rzeczy których nie był w stanie zrobić wcześniejszy programista. Szybki bezproblemowy kontakt, realizacja zgodna w 100 procentach ze zleceniem. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług. 
Tomasz Dwojak
 "Bardzo szybko i sprawnie przeprowadzona pomoc w wykonaniu modyfikacji strony. Kontak wzorowy, zarówno telefoniczny jak i mailowy. Zakres prac przekroczył nieco moje oczekiwania i trzeba było zrobić kilka dodatkowych rzeczy z czym nie było najmniejszego problemu.  
Hammer Transport
 Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić mega pozytywną opinię za stworzenie bardzo fajnej strony internetowej zgodnej z moimi wymaganiami. Całe zlecenie zrealizowane bardzo profesjonalne i na wysokim poziomie. 
Gawędówka
 Rewelacyjny czas realizacji.Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, świetny kontakt ze zleceniobiorcą, wykonanie zlecenia zgodnie z moimi wskazówkami, bez żadnych problemów choć było trochę zmian. Praca wykonana znakomicie. GORĄCO POLECAM !!! 
Magdalena Kowalczyk
 Polecam Serdecznie. Pan Patryk dotrzymał wszystkie warunki umowy. Stronę wykonany w ekspresowym tempie. Nie było żadnych komplikacji. Stały i miły kontakt z wykonawcą. Dostępny i chętny do współpracy 24. Potrafi w sposób idealny spełnić wszystkie kaprysy klienta dotyczące strony… 
Magdalena Kądrowska
 Profesjonalne podejście, świetny kontakt i współpraca i to wszystko za bardzo rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam usługi tego wykonawcy. Na podstawie wskazówek została wykonana bardzo nowoczesna strona internetowa przy pełnym, obustronnym zrozumieniu. 
Joanna Tabaczuk
 Pan Patryk przygotował na naszej stronie firmowej formularz kontaktowy. Od samego początku współpraca układała się bardzo poprawnie. Powierzone zadania zostały wykonane z należytą starannością i w pełni profesjonalnie. Polecamy i na pewno w przyszłości będziemy nadal współpracować przy wspólnych projektach. 
Agnieszka Włodarczyk
 Dziękuję za współpracę, bardzo dobra komunikacja na każdym szczeblu realizacji. Wykonawca zna się na swoim fachu. Znakomity kontakt i najwyższa jakość wykonania projektu. Bardzo polecam - zadowolenie zleceniodawcy gwarantowane! 
Gabinet Logopedyczny
 Bardzo łatwy kontakt. Ceny atrakcyjne i konkurencyjne. Chciałabym aby każda osoba podchodziła tak rzeczowo do wykonywanych usług. Polecam, rewelacyjna współpraca. 
Kamil Walerowicz
 Jestem bardzo zadowolony. Elastyczny wykonawca, dla którego faktycznie wyznacznikiem pracy jest zadowolenie klienta. Szybkość działania, odpowiednia reakcja na zgłaszane uwagi, dobre wyczucie potrzeb klienta, wysoka jakość projektu w dobrej cenie 
Katarzyna Wilk
 Ekspresowe i perfekcyjne wykonanie. Komunikacja dużo powyżej tego, co spotykamy na rynku. Wyspa Kreatywna szczerze poleca tego Wykonawcę. Strona profesjonalnie wykonana. 
Picie kontrolowane
 Polecam tego wykonawcę, dokończył mi stronę, kilka rzeczy których nie był w stanie zrobić wcześniejszy programista. Szybki bezproblemowy kontakt, realizacja zgodna w 100 procentach ze zleceniem. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług. 
Marcin Hupało
 Pan Patryk to profesjonalista w każdym calu. Rewelacyjne podejście do tematu. Realizacja zamówienia w expresowym tempie. Super kontakt telefoniczny i mailowy. Ceny usług programistycznych - bardzo dobre. Pan Wojciech wykonał zadanie w 100%. Mam nadzieję współpracować z Panem Wojciechem na co dzień. Polecam serdecznie! 
Klient z oferii
 Konkurencyjna cena nie zawsze oznacza niski standard. Polecam bardzo Pana Patryka,100% profesjonalizm i fachowość,efekt końcowy zgodny z założeniami. Współpraca na najwyższym poziomie a czas realizacji ultraszybki. Dziękuję!!! 
Klient z oferii
 Strona wykonana szybko i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt. Atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencji. Mogę polecić usługi Pana Patryka każdemu kto szuka rzetelnego i uczciwego wykonawcy. Dobra znajomość tematu i elastyczne podejście sprawiają, że współpraca staje się przyjemnością. Polecam każdemu!!! 
Fabryka Wnętrz
 Polecam Papioproject.Zamówiłem stworzenie loga i ulotki reklamowej. Pan Patryk wykazał się profesjonalizmem na każdym etapie zlecenia.Jestem zadowolony z efektu pracy,a kolejnym zamówieniem będzie strona internetowa. 
Dr Grass
 Przemiły kontakt i super wykonanie projektu. Wszystkie uwagi zostały uwzględnione bez dyskusji 🙂 Na dodatek super cena. Zdecydowanie polecam!!! 
Antykwariat
 Serdecznie polecam tego wykonawcę , solidność terminowość - zaskakująca szybkość realizacji , oraz świetny i szybki kontakt mailowy to cechy za które warto zapłacić zwłaszcza tak atrakcyjne pieniądze.